Комп'ютерна діагностика вантажних автомобілів

  Необхідність комп'ютерної діагностики вантажного автомобіля

  31 травня до нас сервіс звернувся клієнт із метою придбати модулятор гальм напівпричепа. У процесі спілкування стало зрозуміло, що діагностика була проведена самостійно, ґрунтуючись на інформації, отриманій на інтернет форумі. Дана запасна частина була в наявності і була запропонована клієнту, який самостійно здійснив установку.

  06 липня той же клієнт приїхав на вантажний автосервіс вже з автопоїздом і звернувся зі скаргою на відмову у роботі придбаного нещодавно модулятора. Автопоїзд прийняли у роботу. Після проведення комп'ютерної діагностики стало відомо, що вийшла з ладу електрична частина встановленої деталі. Також механік одразу виявив причину виникнення проблеми. Під час перевірки електропроводки було виявлено коротке замикання у розподільчій коробці електромережі напівпричепа. Найімовірніше це було причиною виходу з ладу першого модулятора клієнта.

  З метою збереження добрих відносин із клієнтом було прийнято компромісне рішення вважати випадок гарантійним, хоча таким він не був. Клієнт сплатив лише роботи з діагностики та усунення виявлених проблем. Після усунення замикання в ланцюгу проводки було встановлено справний модулятор і гальмівна система автопоїзда продовжила правильну роботу. Замовником було зроблено відповідні висновки щодо спроб самостійного ремонту та його наслідків.

  Сьогодні цей автопоїзд продовжує виконувати завдання з доставки вантажів, приносячи прибуток клієнту.

  Читайте також:

  - Виготовлення джгутів автомобільної електропроводки

  - Діагностика та виїзний ремонт вантажних автомобілів

  - Гальмівні системи вантажних автомобілів

   

   

МИ РОБИМО РУХ БЕЗПЕЧНИМ