Комп'ютерна діагностика та програмування електронних блоків

  Комп'ютерна діагностика вантажних автомобілів

  Компанія «ВОСТОКСЕРВІСТРАНСГРУП» пропонує послугу комп'ютерної діагностики вантажного транспорту з використанням офіційних програм WABCO, WURTH, KNORR-BREMSE та HALDEX у Харкові та на виїзді. Дане обладнання дозволяє проводити повну діагностику транспортних засобів та отримати детальну інформацію щодо збоїв та помилок у роботі електронного обладнання автомобіля або напівпричепа (причепа).

  diagnostica-sto

  На відміну від роботи з неоригінальними програмами, ліцензійна діагностика дозволяє швидше та точніше визначити несправність та усунути її. Також офіційне обладнання дозволяє виробляти «Введення в експлуатацію та параметризацію» встановлених нових продуктів WABCO, KNORR-BREMSE. Спеціально навчені співробітники мають доступ від заводу виробника для зміни гальмівного розрахунку у налаштуваннях напівпричепа.

  Звернувшись з питання комп'ютерної діагностики на спеціалізований сервіс, кожен клієнт отримує детальну інформацію про стан електроніки свого транспортного засобу та можливість усунути виявлений дефект на місці.

  Наша компанія є гарантійним сервісом WABCO . При виникненні рекламаційних випадків щодо продукції вищевказаного виробника, наш клієнт отримує кваліфіковану допомогу у вирішенні питань, пов'язаних із гарантійною підтримкою.

  Програмування електронних блоків керування вантажних автомобілів

  Компанія «ВОСТОКСЕРВІСТРАНСГРУП» пропонує послугу діагностики та програмування електронних блоків керування автомобілів виробництва WABCO, KNORR- BREMSE та HALDEX. Наші фахівці допоможуть усунути збій у роботі електронних систем, виконати відновлення заводських параметрів налаштувань, активувати додаткові функції, що підтримуються системою автомобіля. Також у нас Ви зможете налаштувати гальмівний розрахунок напівпричепа, отримуючи при цьому комфортну та безпечну зупинку автопоїзда при кожному гальмуванні.

  Введення в експлуатацію Wabco, Knorr-Bremse, Haldex

  Компанія «ВОСТОКСЕРВІСТРАНСГРУП» пропонує послугу введення в експлуатацію нових продуктів виробництва WABCO, KNORR-BREMSE та HALDEX. Після заміни гальмівного модулятора, наші фахівці зроблять введення в експлуатацію нового блоку, тим самим забезпечать зв'язок встановленого компонента з іншими системами керування автомобілем. Тільки після виконання цієї процедури нова деталь працюватиме правильно і забезпечить безпечне гальмування транспортного засобу.

  Консультація та запис на сервіс 

  +380960954774

  +380991954774

   

МИ РОБИМО РУХ БЕЗПЕЧНИМ