Діагностика елементів підвіски та гальмівної системи

  Діагностика кранів і клапанів Wabco, Knorr, Haldex на пневматичному стенді

  Компанія «ВОСТОКСЕРВІСТРАНСГРУП» пропонує послугу перевірки пневматичних кранів на випробувальному стенді. Дане обладнання дозволяє перевірити правильність роботи агрегату з вимірюванням величин робочого тиску та, у разі потреби, виконати його ремонт та подальше налаштування. Перевага даної послуги полягає в тому, що власнику транспортного засобу не потрібно відправляти напівпричіп за сотні кілометрів, а достатньо зняти несправний пневматичний кран та відправити його Новою поштою чи іншим зручним для нього способом.

  Ремонт пневмокранов Wabco, Knorr

  При перевірці майстер робить висновок, що перевіряється елемент справний або має дефект. Якщо виявлено відхилення у роботі, за погодженням із замовником, пневматичний кран підлягає розбиранню для визначення його ремонтопридатності.

  У разі, коли кран підлягає ремонту, за погодженням з клієнтом, відновлюється його працездатність, і він повторно перевіряється на стенді, при необхідності виконуються налаштування до заводських параметрів. Відремонтований, перевірений та готовий до встановлення агрегат відправляється назад власнику.

  Перевірка на стенді дозволяє виявити дефекти в роботі пневматичної частини наступних агрегатів: Блоків підготовки повітря (APM, APS-EAPU) та вологовідділювачів, клапанів керування підвіскою (ECAS, ELM) , модулів управління гальмами причепа (TCM), 4-х контурних кранів, гальмівних модуляторів причепів та напівпричепів та ін.

  Консультація та запис на сервіс 

  +380960954774

  +380991954774

   

   

МИ РОБИМО РУХ БЕЗПЕЧНИМ