Автосервіс вантажних автомобілів

Компанія ТОВ "ВОСТОКСЕРВІСТРАНСГРУП" є офіційним технічним партнером компанії WABCO та KNORR-BREMSE – світових лідерів з виробництва гальмівних систем.

Ми єдиний у Харкові мульти-брендовий центр, який має все необхідне обладнання для обслуговування гальмівних та електронних систем вантажного автотранспорту:
- автомобілів: VOLVO, RENAULT, SCANIA, DAF, IVECO, MAN, MERCEDES, FORD.
- причепи: SCHMITZ, KOGEL, KRONE, WIELTON, FLIEGL.

Головний офіс компанії знаходиться у м. Харків, вулиця Роганська 160, на території АТП 16363.

Якість сервісних робіт підтверджена тим, що весь технічний персонал нашої компанії має спеціальні допуски, щороку підвищує свою кваліфікацію на технічних семінарах, які проводять партнери, а також дозволом від Компанії WABCO на проведення гарантійного ремонту з 18.04.2018 року.

 

 

Наші співробітники

Плотніков Іван
Керівник технічного відділу. Харківський авіаційний інститут. Факультет радіоелектроніки, комп'ютерних систем та інфокомунікацій. Сертифікований спеціаліст WABCO, KNORR-BREMSE.
Драгун Олександр
Автоелектрик. Освіта: Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Автомобільний факультет. Сертифікований спеціаліст WABCO, KNORR-BREMSE.
Замараєв Андрій
Автоелектрик. Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Автомобільний факультет. Сертифікований спеціаліст KNORR-BREMSE.
Олександр Сухомлін
Слюсар з ремонту автомобілів. Освіта: Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Автомобільний факультет. Сертифікований спеціаліст KNORR-BREMSE, TRIBO.
Третьяков Максим
Керівник комерційного відділу. Українська державна академія залізничного транспорту, Економіст; Школа МСП.
Кметь Микола
Майстер-приймальник. Освіта: студент Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Автомобільний факультет.

МИ РОБИМО РУХ БЕЗПЕЧНИМ