Ремонт та виготовлення електропроводки

  Ремонт автоелектрики вантажних автомобілів

  Компанія «ВОСТОКСЕРВІСТРАНСГРУП» пропонує послугу діагностики та ремонту електричних компонентів вантажних автомобілів. Наші фахівці оперативно виконають перевірку ланцюгів живлення, усунуть обриви, перевірять та усунуть проблеми у блоці запобіжників, замінять несправні ліхтарі освітлення, відновлять роботу та виконають налаштування електронних блоків транспортного засобу. Усі необхідні комплектуючі завжди є на складі.

  Ремонт електропроводки вантажного авто

  Компанія «ВОСТОКСЕРВІСТРАНСГРУП» пропонує послугу діагностики та ремонту різних джгутів електропроводки автомобіля. Наші фахівці виконають продзвонювання проводки, виявлять пошкоджені ділянки та замінять дефектні проводи, виконають заміну різних роз'ємів та контактів. Усі роботи виконуються згідно з керівництвом заводу виробника. Після проведення ремонтних робіт монтаж джгута провадиться за заводською схемою. Завдяки використанню комплектуючих високої якості, наш сервіс надає гарантію на виконані ремонти.

   

  Виготовлення та встановлення джгутів електропроводки вантажного транспорту: автомобілів, спецтехніки, причепів та напівпричепів

  Компанія «ВОСТОКСЕРВІСТРАНСГРУП» пропонує послугу виготовлення та встановлення нової електропроводки вантажних автомобілів. Професіонали нашої компанії виконають демонтаж штатних джгутів електропроводки, виготовлять нову проводку із сертифікованого автомобільного дроту з дотриманням усіх норм електричної та пожежної безпеки. Монтаж нової електропроводки здійснюється за штатними заводськими місцями, що забезпечує тривалу, надійну службу джгутів та безпечну роботу електрообладнання транспортного засобу.

  Ігнорування замикань в електропроводці та проблем із блоком запобіжників  може призвести до займання транспортного засобу, або, у кращому випадку, до дорогого ремонту із заміни джгутів та тривалого простою.

  Консультація та запис на сервіс 

  +380960954774

  +380991954774

   

МИ РОБИМО РУХ БЕЗПЕЧНИМ