Перевірка та заміна зчеплення АКПП I-Shift

  Зчеплення в трансмісії вантажного автомобіля, як усі вузли та агрегати, має свій певний ресурс. Щоб уникнути несподіваних проблем із коробкою перемикання передач і не зірвати доставку вантажу, рекомендується проводити перевірку стану зчеплення кожні 500-600 тис пробігу.

  Компанія «ВОСТОКСЕРВІСТРАНСГРУП» пропонує послугу перевірки стану та заміну комплекту зчеплення АКПП. Завдяки ліцензійному  обладнанню, наші фахівці проінформують власника про розрахункове  залишковому ресурсі диска зчеплення, що дасть можливість запланувати ремонт та уникнути виникнення проблем у дорозі.

  У нас на сервісі Ви можете замінити комплект зчеплення на автомобілях VOLVO з наступною процедурою калібрування (для АКПП). Усі роботи виконуються відповідно до регламенту заводу виробника, на виконані роботи надається гарантія.  Так само при заміні зчеплення у нас, Ви можете перевірити стан електро-пневматичного блоку управління АКПП і, при необхідності, виконати роботи з обслуговування. Таким чином, власник отримує безперебійну роботу перерахованих вище агрегатів на тривалий термін і можливість своєчасно доставляти вантажі.

  Консультація та запис на сервіс 

  +380960954774

  +380991954774

   

   

   

МИ РОБИМО РУХ БЕЗПЕЧНИМ