Навчання співробітників фінансової грамотності

    На тлі всього, що відбувається у світі сьогодні найголовнішим завданням є залишатися людиною за будь-яких обставин. Основним проявом людяності є турбота про ближнього.

    Ні для кого не секрет, що фундаментом  нашої компанії є родинні та укорінені дружні стосунки, тому кожен співробітник ставиться один до одного більше, ніж до колеги. Забезпечити чисте робоче місце, оснастити необхідним обладнанням та інструментом, забезпечити безпечну роботу без травматизму. це завдання будь-якого відповідального керівника. У нашому випадку турбота про співробітників (ближніх) вийшла на новий рівень. З метою підвищення фінансової грамотності керівник компанії організував ранковий семінар. Замість звичної планерки перед нашими співробітниками виступив спікер Сергій Луценко. експерт у сфері страхування, засновник Школи фінансової грамотності FinIQ School (https://finiqschool.com/). За час годинного спілкування кожен мав можливість поставити запитання та отримати цікаву інформацію.

     

    Так звичайний осінній ранок змінив погляд і ставлення до власних фінансів кожного з нас. Ми здобули нові знання та розуміння того, що наше фінансове майбутнє в наших руках і не варто сподіватися на державу та пенсійний фонд. Скориставшись цією програмою, кожен отримує захист від непередбачених ситуацій та впевненість у своєму майбутньому.

МИ РОБИМО РУХ БЕЗПЕЧНИМ