Наші нові пропозиції

  Вітаємо Вас і поспішаємо повідомити, що поряд з раніше запропонованими товарами та послугами, а саме: виготовленням та встановленням проведення; ремонтом модульаторів; відновленням пневмосистеми  та комп'ютерною діагностикою – ми запустили нові напрямки.  Тепер у Вас з'явилася можливість придбати в нашій компанії: комплектуючі для ремонту гальмівних супортів та гальмівні колодки, деталі рульового керування та підвіски, реставровані торсіони підвіски з гарантією 2 роки.

  Ми пропонуємо Вам найкраще за доступною ціною, оскільки є офіційним представником та партнером виробників BanSek та FAD на території України.

  Пропозиція, що не має аналогів в Україні – комплектуючі для ремонту гальмівних супортів та гальмівні колодки. Деталі, виготовлені у Німеччині, забезпечують безвідмовну роботу гальмівного механізму протягом тривалого періоду. Також у нас Ви можете обміняти свій несправний супорт на   робітник, відновлений за технологією виробника. Всі роботи, пов'язані з ремонтом супортів, виконуються фахівцями, які пройшли навчання у виробника в Європі.


   Висока якість виробів FAD для кермового керування та підвіски вантажних автомобілів обумовлена ​​повним співвідношенням. використовуються матеріали оригінального виробництва, що дає можливість надавати 1 рік гарантію на всю продукцію. Якість та надійність деталей не поступається Lemforder (Німеччина), а ціна знаходиться на рівні аналогів вироблених у Китаї та Туреччині.

  З недавнього часу у нас з'явилися реставровані торсіони кабіни для вантажних автомобілів, відмінною особливістю яких є технічна доробка, яка дозволила збільшити термін служби підвіски кабіни до 2-2.5 років на дорогах України, що підтверджується відповідною гарантією.

  Всі вищеперелічені товари Ви можете не тільки придбати, а й якісно встановити на нашому сервісі. На всі виконані роботи надається гарантія 6 місяців.

  За більш детальною інформацією можете звернутися до наших менеджерів:

  +38 (096) 095 47 74   

  +38 (099) 195 47 74   

МИ РОБИМО РУХ БЕЗПЕЧНИМ