Діагностика та ремонт вантажних авто з виїздом

    Діагностика вантажного транспорту на території замовника

    У Харківській області, як і за її межами, розташовано безліч організацій, які мають свої парки вантажних автомобілів. Як правило, такі компанії мають щільний графік експлуатації вантажного транспорту, в який не вписуються заїзди на автосервіс у разі несправностей.
    Наша компанія надає послугу діагностики вантажних автомобілів, напівпричепів та спецтехніки на території замовника. Якщо Ваш парк базується далеко від міста, за попередньою домовленістю з клієнтом, у вказаний час власник короткочасно зупиняє машини на території, а наш спеціаліст на виїзді проводить роботи з діагностики. Завдяки цьому клієнт не втрачає час і паливо для заїзду автомобілів на перевірку в сервіс і отримує інформацію про стан своїх транспортних засобів на місці. Виявлені в процесі незначні несправності усуваються на території замовника, і машина повертається в роботу, при виявленні серйозної несправності. вантажний автомобіль, виправдано, відправляється до нас на для подальшого ремонту.
    Якщо у Вашому автопарку десять і більше одиниць техніки, Ви можете скористатися даною послугою за умови забезпечення для діагностики на виїзді не менше 4-5 машин. Більш детальну інформацію щодо надання послуги діагностики на території замовника Ви можете дізнатися у наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

    Ремонт авто на виїзді

МИ РОБИМО РУХ БЕЗПЕЧНИМ