Обслуговування тахографів - встановлення, тарування, калібрування

  Наша компанія є офіційним представником компанії СВІТАХО у Харкові.

  Ми пропонуємо повний комплекс послуг з обслуговування тахографів, а саме:

  - Встановлення (підключення) системи тахографа;

  - Тарування (діагностику системи) тахографа;

  - Калібрування (адаптацію) цифрових та аналогових тахографів;

  - Заміну пошкоджених кабелів та датчиків;

  - Ремонт аналогових тахографів.

   

  Встановлення тахографа:

  Тахограф виконує функції годинника та спідометра. При встановленні тахографа першим кроком є визначення найбільш відповідного та доступного місця в кабіні автомобіля. Пристрій має бути в межах досяжності, тому що кожен день водієві необхідно вставляти особисту картку для запису даних про маршрут і повторювати ті ж дії у зворотному порядку наприкінці зміни. Щоб правильно встановити тахограф, знадобиться:

  1. Перевірити необхідність зняття діючих спідометра та датчика швидкості для заміни їх новими;
  2. Встановити інші датчики;
  3. З'єднати між собою спідометр та датчик швидкості;
  4. Перевірити тахограф у дії;
  5. Опломбувати та активувати.

   

  Тарування тахографа:

  Тарування тахографа – це перевірка нашими фахівцями справності приладу та його відповідності до параметрів автомобіля. Простіше кажучи, це діагностичний процес. Тарування тахографа займає дуже мало часу та заощаджує гроші в майбутньому.

  Калібрування (адаптація) тахографа:

  Калібрування необхідно проводити кожні 2 роки, а також при обслуговуванні техніки, заміні шин, ремонті коробки передач, заміні датчика швидкості тощо.

  У свою чергу, в процесі калібрування пристрій проходить процес точного налаштування та пломбується разом із міжблочними вузлами автомобіля. Калібрування тахографа може визначити швидкість автомобіля та пробіг. Наші фахівці занесуть поточну інформацію в пам'ять пристрою, що дозволить вам відредагувати всі параметри, і надалі пристрій більш точно відображатиме швидкість і пробіг. Цей процес необхідно виконувати максимально ефективно, тому що від нього залежить точність запису наступних даних:

  - швидкість автомобіля;

  - пробіг;

  - робота обмежувачів швидкості;

  - споживання палива.

  Ви також можете замовити новий тахограф!

  Чому встановлення тахографа може врятувати ваше життя?

  Завдяки тому, що пристрій допомагає вимірювати швидкість руху, час, пройдену відстань і контролює, коли ви можете рухатися і коли вам потрібно відпочити, у багато разів підвищиться безпека на дорозі, що значно полегшить життя водія. Пристрій також зберігає попередження про порушення, спроби злому системи, перевищення швидкості, дані калібрування та інформацію про те, коли хтось востаннє звертався до даних.

  Консультація і запис на сервіс:

  +380960954774

  +380991954774

МИ РОБИМО РУХ БЕЗПЕЧНИМ